Online recepty koláž

Nová online kuchařka

Nová online kuchařka Pečení na pátek i na svátek aneb Co mám vlastně péct?

Otázka, kterou si klade snad každý z nás, když se blíží víkend a rodina a naši blízcí se dožadují něčeho dobrého k sobotnímu odpoledni či nedělní snídani.

Situace se zhoršuje, pokud je některý člen z rodiny celiak nebo alergik na obiloviny či mléko, vejce atd.. Stejné je to i u nás doma a tak se o zásobu svých nejen víkendových receptů na něco dobrého s Vámi dovolím tímto e-bookem podělit.

CHCI RECEPTY

Najdete zde běžné „plechovky“, bábovky, kynuté buchty, sušenky, drobné slanosti, ale i dobré pečivo, které většina z nás připravuje právě pro své blízké o víkendu, kdy je trochu více času. Celkem jsem pro Vás připravila 63 receptů, tak můžete každý víkend v roce vyzkoušet minimálně jeden.

Většina receptů je určena nejen pro bezlepkáře, ale i pro sdružené intolerance či alergie – laktóza, mléko nebo i vejce, tak, aby si ten svůj recept našel opravdu každý.

K použití e-booku mám pro Vás pouze dvě rady: Dodržujte prosím druhy použitých mouk či moučných směsí a dbejte na rozmary své domácí trouby…. Každá totiž peče trochu jinak.

Doufám, že se Vám bude e-book líbit a že všechny recepty zařadíte mezi ty své RODINNÉ.

S láskou k dobrému jídlu
Vaše @bezlepkovamatka Radka Vrzalová 

Komentáře

Zobrazením komentářů souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Další skvělé recepty